villa_kuligi_wnetrza_baner6

Villa Kuligi to luksusowy dom do wynajęcia na Mazurach. Elegancka posiadłość dla 8 osób położona jest z dala od zgiełku, na malowniczym wzgórzu, bezpośrednio nad jeziorem, pośród lasów i soczystych łąk.

Mazurski dom jest doskonałym miejscem na rodzinny wypoczynek, spotkania przyjaciół czy romantyczne weekendy. Atmosfera sprzyja kameralnym zjazdom i szkoleniom biznesowym. W willi chętnie bywają i tworzą reżyserzy, muzycy i inni artyści.

Urokliwy klimat willi tworzą pieczołowicie odrestaurowane meble, lampy i inne bibeloty z przełomu XIX i XX w., a na zewnątrz bujna zieleń ogrodu. Intymność i niezakłócony spokój zapewnia duża odległość od najbliższych zabudowań. Z dala od zgiełku można się w pełni delektować ciszą i ptasimi koncertami. Villa Kuligi posiada prywatne zejście do jeziora.

W letni dzień można do woli pływać w czystej i ciepłej wodzie jeziora znajdującego się u stóp willi lub wypoczywać na leżakach. Miłośnicy wędkowania mogą spędzić czas na łowieniu ryb. Po południu warto wybrać się na przejażdżkę rowerem, pobiegać lub pospacerować wokół jeziora, a dzień zakończyć obserwacją zachodzącego słońca z modrzewiowego tarasu. Do dyspozycji gości jest także chata grillowa z olbrzymim paleniskiem.

Jesienią i zimą miło jest zasiąść przy kominku z książką i filiżanką herbaty lub kieliszkiem wina.

Goście naszej mazurskiej willi mogą również korzystać z przestronnej sali klubowej oraz sauny fińskiej i łaźni parowej zapewniających doskonały relaks dla ciała.

Villa Kuligi gwarantuje prywatność, ciszę i spokój, a jednocześnie umożliwia korzystanie z infrastruktury Trzcin Resort (posiłki, rekreacja, serwis).

Dom można wynająć w każdym terminie na minimum 1 weekend.