villa_kuligi_wnetrza_baner1

W mazurskiej Villi Kuligi zadbaliśmy o elegancję, wygodę oraz dyskretny luksus. Zrobiliśmy wszystko, by stworzyć przestrzeń do swobodnego wypoczynku i twórczej pracy.

Serce willi to przestronny salon z kominkiem oraz kuchnia z klimatyczną jadalnią. Z salonu prowadzi bezpośrednie wyjście na rozległy taras z pięknym widokiem na jezioro i las. Do dyspozycji gości przygotowaliśmy gustowną  porcelanową zastawę, obrusy, serwety i liczne przedmioty codziennego użytku. Wyjątkowy klimat salonu tworzy kolekcja lamp naftowych.

W stylowej kuchni i jadalni z łatwością przychodzi przygotowywanie i serwowanie posiłków (samodzielnie lub z naszą pomocą).

Na pierwszym piętrze znajdują  się 3 przytulne sypialnie zapewniające spokój i intymność. Z największej sypialni (2+1) wychodzi się na wspaniały taras z panoramą jeziora. Z balkonów średniej (2+1) i małej (2) można podziwiać widoki na ogród i staw. Dobry sen zapewniają bardzo wygodne łóżka, a relaks – komfortowe fotele. Do dyspozycji gości są 2 przestronne łazienki, toaleta i sauna fińska.

Kto szuka wyciszenia i chwili relaksu lub chce spędzić czas z dziećmi na zabawach i hulankach udaje się do pomieszczeń w najniższej kondygnacji. Jest tam sala klubowa – znakomita do degustacji nalewek i wina, gier planszowych i nocnych rozmów. Jest to również przestronny pokój z ogromną ilością zabawek i książek zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.